25 Ekim 2020 Pazar

Yüksekokul Yönetim Kurulu

7551 defa okundu

YÜKSEKOKUL YÖNETİM KURULUMUZ

Adı Soyadı Görevi Atanma Tarihleri
Doç.Dr.Nesrin ŞALVARCI TÜRELİ Müdür 11.03.2019
Dr.Öğr.Gör. Nurcan YAĞMURLU Müdür Yrd. 23..07.2019
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet YİĞİT Müdür.Yrd. 23.07.2019
Dr.Öğr.Üyesi Durmuş KARAMAN Üye 03.07.2018
Dr.Öğr.Üyesi Esra ZEYNEL Üye 03.07.2018
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet DİNÇ Üye 23.07.2019
Hasan Hüseyin YILDIRIM Raportör Yüksekokul Sekreterİ

 

 

 

ISUBÜ TANITIM FİLMİ İÇİN TIKLAYINIZ...

  

 

YÜKSEKOKULUMUZ TANITIM FİLMİ İÇİN TIKLAYINIZ...

------ H A Y I R S E V E R İ M İ Z -----

    

    MUSTAFA BÜYÜKKUTLU

CİMER'e ulaşmak için tıklayınız...